Lista startowa

VIII Mistrzostwa Regionu Wieluńskiego NORDIC WALKING Gaszyn – 14 maja 2017 r.

.

8 km. Dorośli, uczniowie gimnazjum

Nr

Nazwisko

Imię

Kategoria

Klub

1 Torchala Andrzej M 50 Aktywnie NW Gaszyn
2 Mroczkowski Janusz M 60+ Epoka Nordika Łódź
3 KROWICKA HALINA K 60+ Sekcja Cyklistów RELAX Wieluń
4 Marczewska Iwona K 50 Sekcja Cyklistów RELAKS Wieluń
5 Lipiec Dariusz M 60+ Byledobiec
6 Sujka Grażyna K 50 Wieluń Biega
7 Jakubowska Jolanta K 50 Wieluń Biega, Sekcja Cyklistów RELAX
8 Szymczykiewicz Anna K 60+ Sekcja Cyklistów RELAKS Wieluń
9 Szumowicz Anna K 60+ Sekcja Cyklistów RELAKS Wieluń
10 Jakubowska Małgorzata K 50 Sekcja Cyklistów RELAKS Wieluń
11 Kanoniak Władysław K 60+ Sekcja Cyklistów RELAKS Wieluń
12 Zagraj Czesław M 60+ Sekcja Cyklistów RELAKS Wieluń
13 Kanoniak Władysław M 60+ Sekcja Cyklistów RELAKS Wieluń
14 Wolniak Barbara K 60+ Sekcja Cyklistów RELAX Wieluń
15 Paszkiewicz-Kęsiak Anita K 60+ Forever Young Łódź
16 Kowal Grażyna K 60+ Sekcja Cyklistów RELAX Wieluń
17 BRZEZINA EWA K 50 chodzezkijami.pl
18 BRZEZINA JÓZEF MACIEJ M 50 chodzezkijami.pl
19 WIERZBICKI PIOTR M 20 AKTYWNI NW GASZYN
20 Kurzawska Renata K 60+ KB GAPA ŁÓDŹ
21 Kurzawski Jerzy K 60+ KB GAPA ŁÓDŹ
22 Kacprzak Sławomir M 40 LZS Justynów
23 Pasikowska Mariola K 50 KB GAPA ŁÓDŹ
24 GRZEBSKI JANUSZ M 40 RAJSPORT ACTIVE
25 Dróżdż Paweł M 50 EPOKA NORDICA ŁÓDŹ
26 Cebryń Ryszard M 50 kijowe morsy
27 Brzozowska Kamila K 40 Retkinia
28 Patocka Marta K 30 Viking Nordic Team Częstochowa
29 Kostrzewa Katarzyna K 20 Sekcja Cyklistów RELAKS Wieluń
30 KASPRZAK BRONISŁAW M 60+ niestowarzyszony
31 Osiński Michał M 20 Tervel Ambasador
32 Józefowska Magdalena K 30 niezrzeszona
33 Gaj Marian M 60+ niezrzeszony
34 Kubiaczyk Arkadiusz M 50 3 plus 1
35 Osieja Elżbieta K 50 FNP NW Pabianice
36 PATYKOWSKI KRZYSZTOF M 40 NW FNP
37 Tomasz Janus M 50 KKTA Blachownia
38 Paludkiewicz Piotr M 40 niezrzeszony
39 Bilska Aleksandra K 40 Brak
40 Paludkiewicz Lech M 40 1975
41 Opiela Halina K 60+ niezrzeszona
42 BAJ STANISŁAW M 50 Ścinawska Grupa Nordic Walking
43 BAJ DANUTA K 50 Ścinawska Grupa Nordic Walking
44 Rogos Henryk M 60+ Ścinawska Grupa Nordic Walking
45 Horaczewska Krystyna K 60+ Ścinawska Grupa Nordic Walking
46 Wdowiak DANUTA K 60+ Ścinawska Grupa Nordic Walking
47 Paludkiewicz Ewa K 30 niezrzeszona
48 MODRZEJEWSKI ROMAN M 50 Stowarz. Katolicko-Sport. "SZCZĘŚCIE "
49 Ciupis Małgorzata K 50 Częstochowa
50 Ciupis Krzysztof M 50 Częstochowa
51 Wójcik Paweł M 30 Olusiowo Handmade Kinga Wójcik
52 JEZIORNY Ryszard M 50 Wieluń Biega, Sekcja Cyklistów RELAX
53 Kosmenda Kazimierz M 60+ niezrzeszony
54 Ptaś Jolanta K 40 Mosir Czeladz
55 Ptaś Agnieszka K 20 Mosir Czeladz
56 Okrasa Zygmunt M 50 niezrzeszony
57 Sudra-Grabarz Emilia K 30 Forma na Piątkę
58 Grabarz Michal M 40 Forma na Piątkę
59 Welm Grzegorz M 40 Zabiegani Częstochowa
60 Sitek Waldemar M 30 Opatow Biega
61 CYRUS BOGDAN M 40 silesia nordic team
62 Orman Helena K 60+ Niezrzeszona
63 Bąk Agnieszka K 40 niezrzeszony
64 Pagacz Teresa K 60+ Wieluń
65 Gielniak Honorata K 40 niezrzeszony
66 Kowalczyk Katarzyna K 30 niezrzeszony
67 Kowalczyk Łukasz M 20 niezrzeszony
68 Bąk Jakub M 14 niezrzeszony
69 Wiśniewska Joanna K 40 niezrzeszony
70 KOMAR BARTOSZ M 14 DROBNICE
71 KOMAR JAKUB M 14 DROBNICE
72 Kaczmarek Weronika K 14 brak
73 Janiak Aneta K 40 niezrzeszony
74 Janiak Michał M 14 niezrzeszony
75 Rubacha Marek M 60+ Epoka Nordica Łódź
76 Kubat Janusz M 40 nierzeszony
77 Cudak Zbigniew M 40 Viking Nordic Team Częstochowa
78 Dwornicki Aleksander M 50 Sieradz
79 Mateusiak Monika K 30 Przedmość
80 Magnuski Dariusz M 30 NW SPEED Krapkowice
81 Janczyk Małgorzata K 30 Epoka Nordica Łódź
82 Szymańska Maria K 14 niezrzeszona
83 Furmańczyk Małgorzata K 50 DROBNICE
84 Wójcik Wiktor M 14 RTB Tracker Podkowa Janów
85 Strzelczyk Marzena K 40 FnP NW Pabianice
86 Gronek Marek M 60+ Epoka Nordica
87 dyguda Małgorzata Ilona K 50 Wieluń Biega

1 km. Dzieci starsze - klasy 4-6 szkoły podstawowej

Nr

Nazwisko

Imię

Kategoria

Klub

1 Tasarz Oliwia - SP Gaszyn
2 Strochalska Zuzanna - SP Gaszyn
3 Krysiak Aleksandra - SP Gaszyn
4 Welm Eryk - SP 26 Częstochowa
5 Świtała Mateusz - SP Gaszyn
6 Milewska Julia - SP Gaszyn
7 Marzec Nikodem - niezrzeszony
8 Marzec Tymoteusz - niezrzeszony
9 Siwik Oskar - niezrzeszony
10 Krysztofiński Karol - niezrzeszony
11 Krysztofińska Karolina - niezrzeszony

500 m. Dzieci młodsze - do 3 klasy szkoły podstawowej włącznie

Nr

Nazwisko

Imię

Kategoria

Klub

1 Majchrowski Jakub - SP Gaszyn
2 Majchrowska Kaja - SP Gaszyn
3 Olek Eryka - Szkoła Podstawowa w Gaszynie
4 Kędzia Wiktor - SP Gaszyn
5 Kędzia Aurelia - SP Gaszyn
6 Trocha Krzysztof - SP Gaszyn
7 Dominiak Marta - SP Gaszyn
8 Stępień Gabrysia - SP Gaszyn
9 Grabczak Eliza - Szkoła Podstawowa Nr. 2 w Wieluniu
10 Bryja Wiktoria - SP Gaszyn
11 Świtała Oliwia - SP Gaszyn
12 Olek Maja - SP Gaszyn
13 Tasarz Tomasz - SP Gaszyn
14 Hajduga Adam - Szkoła Podstawowa Gaszyn
15 Olek Lena - SP Gaszyn
16 PAZDEJ DAWID - SP GASZYN
17 PAZDEJ ZOSIA - SP GASZYN
18 Bryja Basia - SP Gaszyn
19 Tomala Justyna - S.P.Gaszyn